پیاده سازی طرح های دانش بنیان در شیمی دارو کوثر - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  30 خرداد 1402
  اخبار امور سهام
  252 بازدید

  نماینده دفتر ارتباط صنعت با جامعه دانشگاه تهران و مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر دیدار و گفتگو کردند.
  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، به منظور پیاده سازی طرح های دانش بنیان در حوزه تولید دارو و همچنین خوراک و مکمل‌های دام و طیور و آبزیان، نشست هم اندیشی مدیران دفتر ارتباط صنعت با جامعه دانشگاه تهران و دکتر بهراد زندیه نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر برگزار شد.
  دکتر بهراد زندیه در این جلسه، ضمن معرفی این شرکت ، از ظرفیت های موجود در آزمایشگاه کوثر جهت انجام پایان نامه های آزمایشگاهی و همچنین همراهی و مساعدت با دانشجویان و پژوهشگران در این عرصه تاکید کرد و گفت: شرکت شیمی دارو با بیش از یک دهه حضور و فعالیت، محقق پروری و پژوهش محوری را از اهداف کیفی خود می داند و در این راستا، آماده همکاری همه جانبه با محققین خصوصاً جامعه دانشگاهی کشور است.
  مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر در ادامه به تفاهم نامه همکاری دانشگاه تهران با سازمان اقتصادی کوثر اشاره کرد و افزود: : هدف اصلی این همکاری ارتقا تاثیر پژوهش‌های دانشگاهی بر جامعه و زندگی شهروندان است.
  در ادامه، نماینده دفتر ارتباط صنعت با جامعه دانشگاه تهران گفت: اداره ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه تهران با هدف افزایش اثر بخشی پژوهش‌های دانشگاه بر صنعت و جامعه، در زمینه هدایت و هدفمند کردن پژوهش‌های دانشگاهی و تبادل دانش و فن آوری با سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی و صنایع کشور فعالیت دارد.
  در پایان این نشست، چند طرح دانش بنیان آزمایشگاه کوثر از جمله تولید واکسن آنگارا، مورد بررسی واقع شد تا در جلسات آتی، تفاهم نامه ای فی‌مابین منعقد شود.

   

   

  منبع : روابط عمومی شرکت شیمی دارو کوثر

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید