نوسازی و بهسازی تجهیزات کارخانه آرد و نشاسته یاسوج - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  18 اردیبهشت 1403
  اخبار شرکت ها
  37 بازدید

  مدیرعامل شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا از آغاز عملیات بهسازی، بازسازی و نصب تجهیزات جدید در واحد تولید آرد این مجموعه خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، سید رضا حسینیان با اعلام این خبر گفت: پیرو سیاستهای ابلاغی از سوی هلدینگ کشاورزی و همچنین موارد تکلیفی در جلسه مجمع عمومی شرکت در مورخه ۱۴۰۲/۱۲/۲۲،  اولین مرحله از عملیات بهسازی و بازسازی واحد آرد شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا آغاز شد.

  مدیرعامل شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا افزود: اعتبار لازم جهت این فرایند، از محل سود عملیاتی شرکت تامین شده و در این خصوص نسبت به عقد قراردادهایی سه گانه جمعاً به مبلغ ۳۳/۱۳۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال اقدام شده است.

  وی با اشاره به مشروح این قراردادها، تصریح کرد: خرید دستگاه و تجهیزات و انتقال سیاه دانه گیر واحد بوجاری به مبلغ ۱۴/۲۹۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال، خرید تجهیزات برای اصلاح و استاندارد سازی بسته بندی و بارگیری سبوس (طبق دستور اداره کل استاندارد) به مبلغ ۱۳/۵۰۰/۰۰۰ ریال و خرید دستگاه جت پرینتر درشت نگار بر روی کیسه های واحد آرد (طبق دستور العمل نشانه گذاری از دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد) به مبلغ ۵/۳۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته انجام شده و تمامی دستگاه ها و تجهیزات خریداری شده به محل کارخانه آرد، نشاسته، گلوکز و دکستروز یاسوج منتقل شده است.

  حسینیان در پایان، با بیان اینکه «اقدامات صورت گرفته موجب افزایش کیفیت و تنوع محصولات ما در زمینه تولید آرد و سبوس‌گیری می‌گردد» خاطر نشان کرد: بخشی از این تجهیزات نصب و راه‌اندازی شده است و بخشی دیگر نیز حداکثر طی یکماه آینده، نصب و راه اندازی خواهد شد.

   

   

  منبع: روابط عمومی شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید