پایان فاز نخست بهسازی و بازسازی کارخانه آرد و نشاسته یاسوج - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  13 تیر 1403
  اخبار
  43 بازدید

  پس از گذشت دو دهه، فاز نخست از عملیات بهسازی و بازسازی بخش بوجاری کارخانه آرد شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا به پایان رسید.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، رضا حسینیان مدیرعامل شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای برنامه بازسازی و نوسازی ماشین آلات و تجهیزات کارخانه آرد، نشاسته، گلوکز و دکستروز یاسوج و با عنایت به تاکید ویژه مهندس غلامی مدیرعامل هلدینگ کشاورزی، عملیات بهسازی واحد آرد این کارخانه با اعتباری بالغ 35370 میلیون ریال به پایان رسید.

  وی با اشاره به این که این اعتبار از محل سود بودجه‌ای سال ۱۴۰۲ تامین شده است، افزود: تجهیزاتی که عمدتا مستهلک و از رده خارج بودند و امکان ادامه فعالیت را نداشتند، خریداری و نصب شدند که شامل دستگاه جت پرینتر درشت نگار، باسکول و کیسه پرکن اتوماتیک سبوس تجهیزات کامل بخش بوجاری ۸ دستگاه سیاه دانه گیر ونصب الواتر (بالابرگندم) می باشد.

  حسینیان تصریح کرد: این اقدامات باعث افزایش کیفیت و کمیت محصولات، سرعت در تخلیه مواد اولیه و بارگیری محصولات و در نهایت افزایش راندمان تولید،کاهش ضایعات و رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان می شود.

  مدیرعامل شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا در ادامه خاطر نشان کرد: در مرحله دوم عملیات بازسازی، برای خرید و نصب دو دستگاه الک مغز گیر (پیوری فایر)، یک دستگاه سپراتور (دستگاه جدا سازی ناخالصی گندم)، اصلاح سیستم توزین (باسکول ۶۰ تنی) از سیستم مکانیکی به دیجیتالی و راه اندازی خط دوم بارگیری آرد با اعتباری بالغ بر 75000 میلیون ریال برنامه ریزی شده است.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید