هم افزایی کوثر در تأمین واکسن‌ها و آنتی‌ژن‌ها - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  7 بهمن 1402
  اخبار شرکت ها
  129 بازدید

  مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر با دکتر نوروزی معاون وزير و رئيس سازمان دامپزشکی کشور ديدار و گفتگو کرد.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، دکتر بهراد زندیه مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر  در ابتدای این دیدار گزارشی از روند برنامه ها و اقدامات انجام شده در این شرکت شیمی دارو کوثر جهت تقویت امنیت غذایی کشور و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری ارائه نمود.

  وی در ادامه سخنان خود از روند روبه رشد مجتمع آزمایشگاهی کوثر در انجام آزمایشات نمونه های وارداتی و صادراتی غذایی و بهداشتی و همچنین ورود به حوزه های جدید از جمله تولید آنتی ژن و واکسن های مورد نیاز کشور با همکاری موسسه واکسن و سرم سازی رازی و پژوهشکده ابن سینا دانشگاه شهید بهشتی خبر داد.

  در ادامه، دکتر مجتبی نوروزی معاون وزير و رئيس سازمان دامپزشکی کشور از ورود شرکت شیمی دارو به حوزه تولید واکسن‌های مورد نیاز صنعت دامپزشکی کشور ابراز خرسندی نمود و گفت: این سازمان آمادگی دارد تا در زمینه صدور مجوزهای مورد نیاز جهت تولید واکسن توسط این شرکت با مشارکت موسسه واکسن و سرم سازی رازی و پژوهشکده ابن سینا دانشگاه شهید بهشتی، همراهی و مساعدتی ویژه داشته باشد.

  رئيس سازمان دامپزشکی کشور تصریح کرد: با توجه به تدابیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخاب شعار “رشد تولید و مهار تورم” در سال جاری، این سازمان از تمامی ظرفیتهای سازمان اقتصادی کوثر از جمله شرکت شیمی دارو برای تحقق این مهم استفاده خواهد کرد.

  وی با اشاره به وظیفه خطیر سازمان اقتصادی کوثر در تامین امنیت و ایمنی غذایی کشور، افزود: تمامی فرآیندهای کاری سازمان اقتصادی کوثر که به سازمان دامپزشکی کشور مربوط می‌شود را مطابق دستورالعمل‌های ابلاغی تسهیل خواهیم کرد.

  در پایان جلسه، دکتر زندیه از همکاری‌ها و مساعدت‌های رئیس سازمان دامپزشکی و معاونت‌های ایشان در تسهیل صدور مجوزهای لازم برای شرکت شیمی دارو تقدیر و تشکر نمود.

   

  منبع: روابط عمومی شرکت شیمی دارو کوثر

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید