کوثر موفق عمل کرده است - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  23 مهر 1402
  اخبار
  166 بازدید

  مجمع سالیانه عادی به طور فوق العاده سازمان اقتصادی کوثر برای سال مالی ۱۴۰۱ روز شنبه ۲۲مهرماه ۱۴۰۲ در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر در این مجمع دکتر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر ایروانی معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری، دکتر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر، دکتر نادریان مدیرعامل مؤسسه حسابرسی مفیدراهبر، نماینده سازمان برنامه و بودجه، مدیران ارشد موسسه حسابرسی مفید راهبر و جمعی از مدیران بنیاد شهید و معاونین سازمان اقتصادی کوثر حضور داشتند و صورت های مالی سازمان را بدون بند حسابرسی مورد تصویب قرار داده و عملکرد مالی سازمان اقتصادی کوثر را مطلوب و منصفانه ارزیابی کردند.

  معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجمع سالیانه عادی به طور فوق العاده سازمان اقتصادی کوثر برای سال مالی ۱۴۰۱ عملکرد این سازمان اقتصادی را موفق ارزیابی کرد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ در این جلسه دکتر قاضی زاده هاشمی با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های یک سال گذشته سازمان اقتصادی کوثر گفت: با توجه به وجود تحریم ها و فشارهای اقتصادی، شاهد توسعه فعالیت های سازمان اقتصادی کوثر هستیم. این سازمان در حوزه های صنعت، معدن، ساختمان و بخصوص کشاورزی و دام و طیور دارای وظایف مهمی است که به تکالیف خود به بهترین شکل عمل می کند، اما برخی نهادها و افراد که باید در قبال سازمان اقتصادی کوثر به وظایف حمایتی خود عمل کنند، کوتاهی می کنند.

  همچنین معاون رئیس جمهور و رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران حرکت سازمان اقتصادی کوثر به سمت استقلال اقتصادی را ستود و تصریح کرد: مدیران سازمان اقتصادی کوثر توانسته اند بهره وری سازمان را افزایش دهند، ورود موفقی به حوزه دانش فنی داشته باشند و به جامعه هدف بنیاد شهید برای خدمت رسانی بیشتر نزدیک شده اند.

  مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر نیز در ابتدای گزارش خود، هدفگذاری و چشم انداز سازمان را در مرحله نخست، بهبود چهره سازمان عنوان کرد و گفت: ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به جامعه هدف بنیاد شهید مرحله دیگر این سازمان است. لذا جامعه ایثارگری باید این احساس را داشته باشد که سازمان اقتصادی کوثر در خدمت ایشان عمل می کند.

  دکتر فخاری با تشریح فعالیت های سازمان اقتصادی کوثر در راستای اقتصاد رهنما افزود: ایجاد فروشگاه بامک، رسیدگی مستقیم به امور جامعه ایثارگری، تأمین تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، اصلاح نظام حقوق و دستمزد، بازسازی اماکن رفاهی و ورزشی و درمانی، هوشمندسازی و اصلاح روندهای سازمان، برگزاری رویداد نمایشگاهی مسأله محور، رشد شاخصه های دام و طیور، مولدسازی املاک و ظرفیتهای مازاد، راکد و کم بازده و استعدادیابی مدیران صالح کارآمد و بسیاری دیگر از جمله فعالیت های مهم سازمان اقتصادی کوثر بوده است.

  نادریان: گزارش ها و عملکردها رضایت بخش بود

  همچنین دکتر نادریان مدیرعامل مؤسسه حسابرسی مفیدراهبر به خبرنگار روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر گفت: دراین مجمع، بعد از گزارش هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر، بازرس مستقل تحلیل و جمع بندی خود را از عملکرد سازمان اقتصادی کوثر ارائه داد.

  وی افزود: تصویب صورت های مالی، تایید گزارش فعالیت های هیأت مدیره، عرضه تعدادی از شرکت های تابعه سازمان اقتصادی کوثر در بازار سرمایه و همچنین میزان سهمی که باید سازمان اقتصادی کوثر به بنیاد شهید پرداخت کند از مهمترین مصوبات جلسه مجمع به شمار می رود.

  مدیرعامل مؤسسه حسابرسی مفیدراهبر با ابراز خرسندی از عملکرد مدیران سازمان اقتصادی کوثر افزود: صورت های مالی سازمان اقتصادی کوثر مطابق استانداردهای حسابداری تهیه شده و مشکلی نداشتند و درکل گزارش ها و عملکردها رضایت بخش بود. البته برخی تکالیف برای هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر وضع شد تا درسال ۱۴۰۲ به آن ها عمل شود.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید