واردات بی واسطه نهاده گامی برای تحقق شعار سال - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  23 دی 1402
  اخبار شرکت ها
  119 بازدید

  کشتی حامل سه هزار تن ذرت که به همت معاونت بازرگانی و مدیران شرکت اجداد زربال دنبال شده بود پس از پهلوگیری و تخلیه در بنادر به انبار شرکت های طیوری هلدینگ کشاورزی کوثر رسید.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، با چشم بر هم زدنی به فصل آخر سالی رسیدیم که مسم به افزایش تولید و مهار تورم بود.

  در این میان بنگاه هایی با سیاست ها و برنامه اجرایی مدون و سنجیده شده به مصاف کارزار اقدام رفتند امروز با دست پر در محضر مردم سرافرازند. سازمان اقتصادی کوثر از همان ابتدا برای این پیمایش با ابلاغ سیاست های ده گانه اجرایی سال ۱۴۰۲ مسیر یک ساله را تا وصول به اهداف نشانه گذاری کرد. یکی از سیاست های اجرایی سازمان واردات بی واسطه نهاده بود که به منظور کاهش قیمت تمام شده و افزایش تولید وضع شده بود.

  بر اساس این گزارش تنها در یکی از فازهای عملیاتی سه هزار تن ذرت به عنوان جیره غذایی طیوری پس از سفارش معاونت بازرگانی سازمان و مدیران شرکت اجداد زربال در بندر کاسپین پهلو گرفت و پس از طی روال تخلیه بار در مزارع پرورش مرغ انبار شد.

  آنچه در نهایت قابل اشاره است روی دیگر این سکه است که توسعه بازارهای صادراتی است که همانگونه که جسته و گریخته در خبرها آمده و می آید با برنامه ریزی صورت گرفته تقاضای خارجی برای کالاهای پرکیفیت تولید شرکت های کوثر روز به روز افزایش می یابد و ان شا الله کوثر در حد و اندازه خودش در بهبود وضع اقتصادی گام های اثرگذاری برداشته است.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید