مشارکت هلدینگ کشاورزی و اتکا در تولید محصولات غذایی - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  1 آذر 1402
  اخبار
  258 بازدید

  راهکارهای عملیاتی تقویت همکاری ها و اجرایی شدن بندهای تفاهمنامه فی مابین سازمان اقتصادی کوثر و سازمان اتکا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، نشست مشترک مدیران ارشد سازمان اتکا و هلدینگ کشاورزی کوثر در سالن جلسات اتکا برگزار شد.

  مهندس غلامی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، در ابتدای این نشست ضمن اشاره تاکید دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در خصوص تسریع در فرایند صدور بامک کارت برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران جهت خرید از فروشگاههای اتکا، گفت: به لطف خدا و عنایت ارواح طیبه شهدا، این موضوع با قوت و قدرت در حال انجام است و از همکاری و مساعدت ویژه مجموعه اتکا در خصوص تسهیل در این فرایند، تقدیر و تشکر می شود.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود، به سایر بندهای تفاهم نامه در زمینه تامین نهاده های دامی، تولید و پرورش آبزیان، تولید مشارکتی مرغ لاین آرین و آمین اشاره کرد و افزود: پیشنهاد می شود که با ایجاد کارگروهی متشکل از مدیران مرتبط در دو مجموعه، برنامه ریزی جهت توسعه تولید سویه مرغ آرین و پلتفرم خدمات پس از فروش آن صورت پذیرد.

  غلامی در ادامه، به ماموریت وزارت جهاد کشاورزی به سازمان اقتصادی کوثر در خصوص خصوص تامین گوشت قرمز کشور در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، اشاره کرد و تصریح کرد: در این حوزه نیز با توجه به شبکه گسترده تامین و توزیع در سازمان اتکا، همراهی با هلدینگ کشاورزی کوثر در تامین مایحتاج عمومی، ایجاد آرامش در بازار مصرف و جلوگیری از رشد کاذب قیمتها موثر خواهد بود.

  دکتر مرتضی اعلمی مدیرعامل سازمان اتکا نیز ضمن تقدیر از همراهی و مشارکت هلدینگ کشاورزی کوثر در پشتیبانی از بازار مصرف و اقدامات موثر صورت گرفته در راستای تحقق مفاد تفاهمنامه، گفت: تولید محصولات غذایی مورد نیاز بازار مصرف به صورت مشارکتی و یا همکاری دوجانبه در این بخش، از پیشنهادات ما برای مدیریت بازار مصرف در ایام پایانی سال جاری و آغاز سال جدید است.

  وی با اشاره به نیاز بازار به افزایش تولید تخم مرغ و همچنین محصولات لبنی افزود: تولید مشارکتی محصولات لبنی رابتا، همکاری با شرکت مرغک در خصوص تولید و توزیع تخم مرغ، همکاری در پرورش و تولید گوشت مرغ و آبزیان از ظرفیتهایی است که در مجموعه سازمان اتکا، زمینه ساز تعمیق همکاری های فیمابین است.

  در این نشست، دکتر مهراب فرجی معاونت تولید، مهندس حسین بورقانی فراهانی معاون امور شرکتها و مجامع، مهندس رضا پورقاسم مدیر حوزه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر و مدیر پروژه اجرای تفاهمنامه با سازمان اتکا، دکتر ساسان پورجعفری مشاورعالی مدیرعامل و مهندس مهدی جعفری معاونت اقتصادی سازمان اتکا و همچنین دکتر مجید صنعتگر مدیرعامل شرکت مرغ زربال و مهندس علیرضا نظری جهرمی مدیرعامل شرکت مرغ دیزباد نیز حضور داشتند.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید