مجتمع نان کوثر به بهره برداری رسید - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  18 مهر 1402
  دسته‌بندی نشده
  206 بازدید

  واحد تولیدی طبخ نان کامل به صورت نیمه صنعتی در شهرستان یاسوج به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا توانست برای نخستین بار در منطقه جنوب و غرب کشور، محصول «آرد کامل» تولیدی در مجموعه کارخانجات تولید آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج را به صورت «نان کامل» از طریق مجتمع نان کوثر در اختیار شهروندان یاسوج بگذارد.

  ابراهیم غلامی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در سفر استانی اخیر خود به کهگیلویه و بویراحمد، ضمن بازدید از مراحل نهایی تجهیز و آماده سازی این مجتمع تولیدی، خبرهای خوبی در راستای ارزش آفرینی برای کارخانجات تولید آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج و تحقق دستور ریاست محترم جمهوری در این خصوص را نوید داده بود.

  نان سبوس دار یا نان کامل دارای خواص و فوایدی زیادی است.

  وجود فسفر و کلسیم در این آرد به سلامت استخوان ها کمک می کند و ویتامین‌، پروتئین مواد معدنی و فیبر موجود در نان کامل، از نان سفید است. از این رو، در تقویت سیستم ایمنی بدن موثر است.

  فیبر موجود در نان سبوس‌دار، در آب حل نمی‌شود. بنابراین می‌تواند به عنوان یک عنصر مهم و کلیدی برای حفظ سلامت دستگاه گوارش محسوب شود و حرکات منظم روده را تقویت می‌کند.

   

   

  منبع: روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت پیشگامان کشاورزی و توسعه کوثر دنا

  مقالات مرتبط

  دستور مدیرعامل هلدینگ کشاورزی به مدیران عامل شرکتهای تابعه: تحقق صد در صدی بودجه، مولدسازی و ارائه به موقع صورت های مالی
  ششمین نشست مدیران عامل شرکتهای تابعه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید