سه موفقیت ارزنده هلدینگ کشاورزی کوثر - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  20 تیر 1403
  اخبار
  34 بازدید

  مهندس ابراهیم غلامی طی گفتگو با خبرنگار کوثرآنلاین دستاورد‌های اقتصادی شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر را گزارش داد.

  به گزارش خبرنگار کوثرآنلاین مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل هلدینگ کشاورزی کوثر طی گفتگویی خودکفایی در صنایع طیور گوشتی، مصون سازی کشور در برابر تحریم‌های ظالمانه کشور‌های استکباری غرب را در سه ساله دولت مردمی شهید رئیسی که با اولویت‌های همچون توسعه کمی و کیفی تولید ملی پیوند داشته است را مهمترین دستاورد این هلدینگ خواند و اظهار داشت: تکمیل و بومی سازی حلقات زنجیره تولید در این صنعت پس از ابداع سویه جدید مرغ گوشتی و تجاری سازی سویه بومی آرین و همچنین خودکفایی در تولید دستگاه جوجه کشی تمام هوشمند ایرانی را از مهمترین ابعاد کارنامه دوره اخیر مدیریتی است.

  وی در ادامه به سودرسانی شرکت‌های زیان ده را از اهم دستاورد‌های بزرگترین بخش کسب و کاری سازمان اقتصادی کوثر عنوان کرد و گفت: مطابق آنچه در مجمع سال گذشته به سهامداران خود قول داده بودیم شرکت‌های زیاده خود را سودده کردیم. این موضوع در حالیست که در اتفاقی بی سابقه اغلب شرکت‌های هلدینگ توانسته اند با برگزاری منظم و موفق مجامع خود صورت‌های مالی خود را بدون بند حسابرسی با عنوان مقبول ثبت و افشا کنند.

  غلامی در ادامه بیان داشت: سعی ما ایجاد ارزش افزوده برای سهامداران سازمان بوده است و خوشبختانه توانسته ایم هدف‌گذاری مدیرعامل سازمان در تحقق دو برابری درآمد‌ها را جامه عمل بپوشانیم.

  ابراهیم غلامی در آخرین بخش سخنان خود تصریح کرد: توسعه مشارکت هلدینگ با بخش خصوصی بر اساس شعار جهش تولید با مشارکت مردم و راهبرد مردمی سازی اقتصاد از دیگر وجوه کارنامه هلدینگ و شرکت‌های تابعه بوده است. در این زمینه رکودزدایی از سرمایه‌ها و مولدسازی دارایی‌های بلااستفاده با همکاری بخش خصوصی که به ایجاد درآمد‌های خوبی برای ما شد دستاورد دیگر شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر است.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید