روایت رسانه‌ها از استقبال بازدیدکنندگان از اقدامات هلدینگ کشاورزی کوثر - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  15 مرداد 1402
  اخبار
  186 بازدید

  شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته و نمایش توانمندی ها و دستاوردهای نخبگان ایرانی با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته یکی از بزرگترین رویدادهای اقتصادی، تجاری و صنعتی در حوزه کشاورزی و دامپروری است که هر ساله مورد توجه و استقبال شرکت های داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.

  در این نمایشگاه بین المللی، شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر به همراهی شرکت های تابعه در کنار ده ها شرکت داخلی و خارجی دیگر، محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید ماشین آلات، تجهیزات صنعت دامپروری و مرغداری، خوراک و مکمل های غذایی دام و طیور، دارو، واکسن و مواد بیولوژیک و غیره را به نمایش می گذارند.

  از مجموعه سازمان اقتصادی کوثر، شرکت های مرغ اجداد زربال، مرغ اجداد دیزباد، کشت و صنعت شریف آباد، مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان، مرغک، توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر، خوراک دام پارس، کشت و صنعت اشراق، خدمات بازرگانی تحفه، پیشگامان توسعه کشاورزی کوثر، شیمی دارو کوثر، کشت و صنعت خاوردشت و کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان حضور داشتند.

  بازدید کنندگان و فعالان اقتصادی استقبال خوبی از اقدامات و دستاوردهای هلدینگ کشاورزی کوثر به نمایندگی از سازمان اقتصادی کوثر داشتند.

   

   

   

  منبع: خبرگزاری برنا

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید