رفع چالش «شریف آباد» با فناوری دانش‌بنیان - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  30 خرداد 1403
  اخبار
  58 بازدید

  دکتر سید محمود حاج اکبری مدیر عامل شرکت کشت و صنعت شریف آباد با دکتر حسین شیرزاده مدیر عامل موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر و تیم هوشمند سازی پروژه های آبیاری دیدار و گفتگو کرد.

  در این دیدار پروژه‌های همکاری آبیاری هوشمند فی‌مابین شرکت کشت و صنعت شریف آباد و موسسه رویش کوثر بررسی شد تا در مزرعه کشت و صنعت ودر بخش کشاورزی انجام پذیرد.

  دکتر شیرزاده در این دیدار گفت: ما به عنوان سرمایه‌گذار در حوزه فناوری‌های مختلف در حال فعالیت هستیم، اما در پروژه‌هایی که برای شرکت کشت و صنعت شریف آباد درحال پیگیری است، موسسه رویش کوثر به عنوان یک نهاد نظارتی و مشاوره ای برای پیشرفت پروژه حضور دارد.

  مدیرعامل موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر در ادامه افزود: ما در رویداد سال قبل چالش شرکت کشت و صنعت شریف آباد را دریافت و تا امروز تلاش زیادی برای رفع این چالش با تکیه بر فناوری دانش‌بنیان کاملا ایرانی صورت پذیرفته است که انشالله در هفته های آتی نصب، راه‌اندازی و اتوماسیون اولیه آن نهایی خواهد شد.

  دکتر حاج‌اکبری نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه «لازم است قرارداد حقوقی پروژه‌های مذکور فی‌مابین موسسه رویش کوثر و شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد ثبت گردد» افزود: اینکار باعث می‌شود تا میزان پیشرفت کار و زمان تحویل آن مشخص شود و حتی نوع نیاز پروژه برای کشت و صنعت شریف آباد هم تعیین می‌گردد.

  مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف آباد افزود: همچنین لازم است تا ارزش افزوده این پروژه‌ها مشخص گردد تا منابع مالی شرکت که به عنوان امانت است، تضییع نگردد.

  وی تصریح کرد: نوع قرارداد و محتوای آن بسیار مهم است و باید این نرم‌افزار و روند آن کنترل شده باشد، همچنین نوع داده‌ها و ذخیره دیتاها کاملا معلوم باشد. باید شرح خدمات و نوع تعهدات نیز در قرارداد مذکور اعلام گردد تا هیچ جای شبهه‌ای وجود نداشته باشد.

  در ادامه این جلسه فناوران پروژه‌های آبیاری هوشمند به ارائه خدمات و نوع کاربرد پروژه‌های خود پرداختندو با انعقاد قراردادی آموزش نرم افزار برای کارکنان اتوماسیون اصلی پروژه آبیاری هوشمند آغاز می گردد.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید