«رابتا» در مسیر افزایش تولید و توسعه بازار - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  12 مهر 1402
  اخبار
  206 بازدید

  مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر از واحد صنایع لبنی رابتا بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به همراه مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر از واحد صنعتی فرآورده‌های لبنی رابتا وابسته به شرکت کشت و صنعت شریف آباد بازدید کرد.

  در ابتدای این بازدید داود ماندگار سرپرست شرکت کشت و صنعت شریف آباد، ضمن معرفی محصولات، ظرفیت و آمار تولید ماهانه این واحد صنعتی را ارائه کرد.

  در ادامه مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر با اشاره به اهداف تاسیس و‌ راه‌اندازی این واحد صنعتی گفت: تولید شیر با کیفیت بالا در مجموعه شریف آباد و ضرورت ارزش آفرینی برای آن، باعث شد تا به منظور مولدسازی از طریق جلوگیری از خام فروشی شیر، این واحد صنعتی احداث شود.

  وی با اشاره به زیان ده بودن این مجموعه در دوره‌های قبلی و سود دهی بالای آن طی یکسال گذشته، افزود: توجه به کیفیت و در عین حال قیمت متناسب با قدرت خرید جامعه، مزیت رقابتی محصولات رابتا است.

  غلامی ضمن اشاره به برنامه ریزی برای افزایش تولید و توسعه بازار، تصریح کرد: استفاده از همه ظرفیتهای توزیعی خصوصاً فروشگاههای مجازی بامک‌ و تفاهم‌نامه اخیر با فروشگاه اتکا، بخشی از این برنامه است.

  در ادامه این بازدید، دکتر ناصر فخاری گفت: ارتقا کیفیت، برندسازی و توسعه بازار سه محور مهم و کلیدی است که باید مورد توجه ویژه شما باشد.

  وی با اشاره به پتانسیل‌های حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی، افزود: نوآوری در تولید محصولات یا در بسته‌بندی و فروش، بازارهای جدیدی برای شما رقم می‌زند.

  مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر، برنامه‌ریزی برای استفاده بهتر و بیشتر جامعه هدف از محصولات لبنی رابتا را علاوه بر مزیت‌های توسعه بازار، در راستای اهداف عالیه سازمان برشمرد و خاطر نشان کرد: فروش ویژه در فروشگاههای زنجیره‌ای و ایجاد زیرساخت لازم برای فروش محصولات در بستر فضای مجازی برخی از راهکارهای موجود برای دستیابی به این برنامه ها است.

  در پایان این بازدید، مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر در جمع مدیران و کارگران این واحد صنعتی حاضر شدند و ضمن شنیدن نظرات و پیشنهادات آنها، بر رفع مشکلات کلیه پرسنل تاکید نمودند.

  مقالات مرتبط

  یک پاسخ به “«رابتا» در مسیر افزایش تولید و توسعه بازار”

  1. ادیب گفت:

   باسلام ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای دکتر ناصر فخاری و آقای دکتر ابراهیم غلامی با مدیریت این بزرگوار سازمان اقتصادی کوثر روز به روز درحال رشد و پیشرفت می باشد امیدوارم که در جهت حل مشکلات عدیده ای مسکن پرسنل زیر مجموعه ها هم تصمیمی اساسی گرفته شود شما مدیران بحران این جامعه هستید و مشکل مسکن برای اغشار حقوق بگیر جامعه از بحران های بزرگ کشوری می باشد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید