خودکفایی در تولید لاین مرغ، برگ زرین «اجداد زربال» است - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  4 تیر 1403
  اخبار
  62 بازدید

  دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر از شرکت مرغ اجداد زربال بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، در این بازدید که مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت مرغ اجداد زربال نیز حضور داشتند، دکتر فخاری پس از ارائه گزارش فعالیتها و اقدامات توسط هیات مدیره، ضمن تبریک ایام عید سعید غدیر گفت: این بازدیدها به منظور نظارت ستادی و پایش عملکرد شرکتهای تابعه، صورت می گیرد.

  وی با بیان اینکه «گزارش ارائه شده گویای تلاش‌ها برای اخذ گزارش حسابرس با کمترین تأخیر و بند است» افزود: شرکت همچنان نیازمند تقویت واحد مالی و مشارکت کاربران سامانه‌ی هوشمند در توسعه نسخه‌های جدید است.

  مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر، خودکفایی در تولید لاین مرغ، برگ زرین شرکت مرغ اجداد زربال دانست و تصریح کرد: لازم است تا با برنامه‌ریزی و تعامل با مراکز علمی، این وظیفه مهم و خطیر خود را حفظ و گسترش دهید.

  دکتر فخاری در پایان سخنان خود، خاطر نشان کرد: هنوز مقاومت‌هایی در برابر شفافیت و مدیریت یکپارچه منابع سازمانی در درون و بیرون شرکت وجود دارد، لیکن پذیرش گزارش‌های سامانه هوشمند توسط حسابرس، نقطه قوت محسوب می‌شود.

  در ابتدای این نشست، مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، اقدامات شرکت مرغ اجداد زربال را نماد «جهش تولید با مشارکت مردم» دانست و گفت: تامین امنیت غذایی کشور و تلاش برای خودکفایی کشور در تولید محصولات اساسی، جز با تقویت ارتباطات بین بخشی و فرابخشی از یک سو و مشارکت و حمایت مردمی از سوی دیگر، امکان پذیر نخواهد بود.

  وی ضمن تاکید بر برگزاری به موقع مجمع عمومی این شرکت، افزود: عنایت ویژه به ساماندهی موضوعات مالی و تسریع در فرایند هوشمندسازی ضروری است و هلدینگ نیز از این مباحث به صورت ویژه حمایت می کند.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید