تکریم از خبرنگار، پاسداشت آرمان‌خواهی و دغدغه مندی است - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  17 مرداد 1402
  اخبار
  150 بازدید

  مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، در پیامی ضمن بزرگداشت و تجلیل از مقام شامخ شهدای رسانه، روز خبرنگار را به صاحبان اندیشه و قلم تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، در این پیام آمده است:

   

  «قلم» دریچه ای رو به آگاهی است و از این رو، خداوند متعال در قرآن کریم به آن قسم یاد کرده است. ابزار مقدسی که در نبرد شناختی، نقطه ای کانونی در عرصه جهاد تبیین محسوب می شود.

  در دنیای امروز، خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان و بنان خویش، از «شرافت»،«صداقت» و «شفافیت» حراست می کنند و آفرینندگان واژه های آگاهی و خالقان تصویر عدالتخواهی در میدان مطالبه گری منصفانه و حق طلبی دلسوزانه هستند.

  قدردانی و تکریم از مقام خبرنگار، پاسداشت تعهد، آرمان‌خواهی و دغدغه مندی مشعل داران توسعۀ آگاهی و مجاهدان عرصه اندیشه است که با تکیه بر اخلاق‌مداری، ایمان و امید را در جامعه اسلامی ترویج می کنند.

  ضمن بزرگداشت و تجلیل از مقام شامخ حماسه سازان همیشه جاوید عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی – شهدای والامقام خبرنگار – که آخرین روایت جاودان خود را به دم شهادت و مرکب خون نوشتند‏ و از شمع حیاتشان، گوهر شب چراغ ساختند، روز ارج گذاری و نکوداشت مقام خبرنگار را به صاحبان اندیشه و قلم که با تدبیر و دانش خود، فضایی سالم را برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها فراهم می‌کنند، تبریک عرض می‌نمایم.

  ابراهیم غلامی

  مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره

  شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید