تاکید مدیران عامل هلدینگ کشاورزی کوثر و بانک کشاورزی بر ارتقا سطح همکاری‌‌ - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  5 آبان 1402
  اخبار
  231 بازدید

  نشست مشترک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با مدیرعامل بانک کشاورزی برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای شاخص انجام شده، به نقش حاکمیتی این هلدینگ در ارتقا ضریب امنیت غذایی کشور اشاره کرد و گفت: تنظیم بازار و ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا از طریق رشد تولید، از مهمترین عواملی بوده است که ضمن مدیریت بازار مصرف، رفاه شهروندان را نیز تامین کرده است.
  وی افزود: اگر چه انتفاع مستقیم از فعالیتهای سازمان اقتصادی کوثر مربوط به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است اما بهره مندی جامعه از خدمات شرکتهای تابعه این سازمان، بیانگر جایگاه ویژه آن در کشور است.
  غلامی با اشاره به برخی از مشکلات شرکتهای تابعه در زمینه تامین نقدینگی و تعهدات ارزی، تصریح کرد: این چالش ها، سیاست ها و برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور رشد تولید و مهار تورم را مختل نموده است که تقویت تعامل با سیستم بانکی خصوصاً بانک کشاورزی، زمینه‌ساز رونق تولید در بخش کشاورزی خواهد بود.
  در ادامه این نشست دکتر فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی، ضمن تقدیر از خدمات و اقدامات سازمان اقتصادی کوثر و هلدینگ کشاورزی آن، گفت: بانک کشاورزی برای ارائه بسته خدمات بانکی متناسب با نیاز مشتریان آمادگی کامل دارد و تا کنون نیز برای تقویت بنیان‌ بازار محصولات کشاورزی و ارتقای زنجیره ارزش محصولات غذایی از مزرعه تا سفره، اقدامات حمایتی متعددی را انجام داده است.
  وی با اشاره به ظرفیت‌های بخش کشاورزی و نقشی که در تأمین و تحکیم امنیت غذایی کشور دارد، افزود: خدمات و ظرفیت های بانکداری شرکتی بانک کشاورزی، فرصت و زمینه مناسبی برای توسعه این تعاملات است و شرکت های فعال در این عرصه می توانند متناسب با نیازهای خود، از این امکانات و خدمات در قالب بسته های خدمات بانکی استفاده کنند.
  در این نشست در خصوص امضای تفاهم نامه‌ای به منظور اخذ تسهیلات برای شرکتهای تابعه هلدینگ کشاورزی کوثر در راستای رونق تولید محصولات غذایی، بحث و تبادل نظر شد.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید