بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته میزبان وزیر محترم وزارت جهاد کشاورزی به همراه معاون و مدیران ارشد ستادی - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  15 شهریور 1401
  اخبار
  516 بازدید

  به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی دام وطیور استان تهران با حضور وزیر محترم جهاد کشاورزی و معاونین ایشان و تنی چند از مسئولین استانی آغاز به کار کرد.

  سید جواد ساداتی نژاد وزیر محترم و آقای دماوندی نژاد
  معاون تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در بازدید از غرفه های شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با بیان توضیحاتی ، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صنعت دامپروری ما در دنیا شناخته شده است و در بخش طیور سالانه بیش از دو ونیم میلیون تن تولید گوشت سفید داریم و از نظر دام و دامپروری یکی از کشورهای مطرح در دنیا هستیم.
  وی افزود: خوشبختانه هم ارتباط بین المللی بین تولیدکنندگان ما برقرار است و هم در ارتباط با مسائل مربوط به مکمل ها، واکسن ها، خوراک دام پیشرفت های خوبی را داشته ایم.
  وی تصریح کرد: وضعیت ضریب تبدیل ما در بعضی واحدهای نمونه در صنعت طیور به یک و شش دهم رسیده که بخشی از آن در اثر برگزاری همین نمایشگاه ها است که تولیدکنندگان ما را با دنیا آشنا کرده و تجربیات را با هم تبادل می کنند.

  لازم به ذکر است  غرفه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته ۱۲- ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۱ واقع در سالن ۳۸ غرفه ۱۹جهت بازدید علاقمندان دایر می‌باشد.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید