برای صادرات، در انتظار تخصیص ارز هستیم - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  10 مرداد 1402
  اخبار شرکت ها
  64 بازدید

  بهراد زندیه مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر در گفت وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری برنا در تشریح عملکرد اظهار داشت: وضعیت شرکت رو به رشد بوده و به سود رسیدیم.
  به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، وی افزود: با وجود آنکه شیمی دارو در سالهای گذشته از شرکت های زیان ده بوده است اما ضمن تحقق 100 درصد بودجه در 6 ماهه اول امیدواریم این روند تا تحقق رشد 200 درصدی تداوم پیدا کند.
  مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر تصریح کرد: در 3 بخش تولیدی، آزمایشگاهی و بازرگانی اقدامات خوبی داشته و کارهای نوآورانه هم اجرا کرده ایم.
  وی گفت: اولین محموله صادراتی این شرکت در انتظار تایید بانک مرکزی و تخصیص ارز است؛ در بخش بازرگانی داخلی هم از شرکت های زیر مجموعه سازمان اقتصادی کوثر به سمت شرکت های خارج از این سازمان و در کل کشور گام برداشته ایم و در صدد مشتری یابی و توسعه بازار هستیم.
  زندیه اظهار داشت: تولید محصولات شرکت شیمی دارو کوثر افزایش یافته و خط تولید داروهای پودری دامپزشکی را راه اندازی کرده ایم و بزودی مجوزهای مربوطه آنرا دریافت می کنیم؛ همچنین خط تولید ضد عفونی کننده فارم های دامی راه اندازی کرده ایم و در تمامی بخش های آزمایشگاهی هم توسعه خوبی برای دستیابی به بازارهای هدف داشته ایم.
  وی افزود: به عنوان آزمایشگاه مرجع دامپزشکی و سازمان استاندارد مجوز گرفتیم و 50 درصد نسبت به سال قبل فعالیت آزمایشگاهی ما رشد نشان می دهد.
  زندیه درباره میزان صادرات هم گفت: با 13 گروه خارجی مذاکره داشته و آنها ابراز علاقه مندی کرده اند که از محصولات ما استفاده کنند؛ افغانستان، پاکستان، عراق، عمان، آذربایجان، روسیه و سوریه کشورهایی هستند که خواهان محصولات ما بوده اند.
  مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر گفت: محصولات ما رقابتی است؛ هم اکنون امکان رقابت در کیفیت و قیمت با محصولات ترکیه را داریم؛ شرکت های ترکیه ای هم مانند ما ریزمغذی ها را وارد و مکمل تولید می کنند و سپس آنرا صادر می کنند.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید