بازدید معاون تولید هلدینگ کشاورزی از کارخانه مکمل سازی شرکت شیمی دارو کوثر - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  14 بهمن 1402
  اخبار
  133 بازدید

  دکتر مهراب فرجی معاون تولید شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر از کارخانه مکمل سازی شرکت شیمی دارو کوثر در استان سمنان بازدید کرد.

  به گزارش روبط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، در این بازدید دکتر فرجی ضمن بازدید از قسمتهای مختلف کارخانه مکمل سازی، از برنامه ریزی های انجام شده برای افزایش کیفیت تولید تقدیر و تشکر کرد.

  وی در ادامه بر رعایت هر چه بیشتر کنترل کیفیت در خط تولید و انبارهای نگهداری مواد اولیه تاکید نمود و افزود: لازم است تا با هماهنگی و برنامه ریزی های مورد نیاز؛ از تمام ظرفیتهای موجود در این کارخانه استفاده حداکثری شود تا تمامی مکمل‌ها و افزودنی های خوراکی دام و طیور و همچنین مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز شرکتهای هلدینگ کشاورزی کوثر در این مجموعه تولید شود.

  در پایان این بازدید، طی نشستی با حضور دکتر بهراد زندیه مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر و مسئول فنی کارخانه مکمل سازی، در خصوص امکان فعالیت کارخانه بصورت 2 شیفت در شبانه روز گفتگو و تبادل نظر شد و مقرر شد طی روزهای آتی نشست هماهنگی با مدیران عامل شرکتهای تابعه هلدینگ کشاورزی کوثر پیرامون تبادل نظر برای نحوه افزایش همکاری های درون گروهی در معاونت تولید هلدینگ کشاورزی برگزار شود.

   

   

  منبع: روابط عمومی شرکت شیمی دارو کوثر

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید