بازدید مدیرعامل هلدینگ کشاورزی از شرکت تحفه - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  13 تیر 1403
  اخبار
  56 بازدید

  در ادامه بازدیدهای دوره ای مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر از شرکتهای تابعه، وی به همراه معاونین و مدیر حراست این هلدینگ از شرکت خدمات بازرگانی تحفه بازدید و در نشست با مدیران این شرکت حضور یافت.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، در ابتدای این جلسه مهندس ابوالفضل اکبری مدیرعامل شرکت خدمات بازرگانی تحفه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته طی یکسال گذشته را ارائه و آخرین وضعیت این شرکت را تشریح نمود.

  سپس مهندس غلامی ضمن اشاره به ظرفیتها و پتانسیلهای موجود در این مجموعه، گفت: انتظارات ما از شرکت تحفه بر اساس قابلیتهای آن و سابقه طولانی فعالیتش است و لازم است تا به عنوان بازوی اجرایی هلدینگ کشاورزی و سازمان اقتصادی کوثر در زمینه بازرگانی و تجاری، وظیفه ذاتی و اصلی خود را با توان بیشتری اجرا نماید.

  وی با اشاره به ضرورت پشتیبانی همه جانبه شرکت تحفه از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ، افزود: چابک سازی به منظور خدمت رسانی بهتر و بیشتر در حوزه تجارت با تمرکز بیش از پیش بر خرید نهاده های دامی و طیور از طریق حذف واسطه ها و برنامه ریزی برای صدور محصولات تولیدی مازاد مصرف داخل به خارج از کشور، از مهمترین انتظارات ما از این مجموعه است.

  در ادامه این نشست، مدیران شرکت تحفه نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه رفع مشکلات و معضلات جاری بیان نمودند و آقایان: بورقانی فراهانی و سبحانی معاونین هلدینگ و زمانی مدیر حراست، در خصوص چگونگی توسعه و تقویت فعالیتهای این مجموعه اظهار نظر نمودند.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید