افزایش ۴۰۰ درصدی سود شرکت مرغ اجداد زربال - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  8 شهریور 1402
  اخبار
  197 بازدید

  مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر از رشد ۴۰۰ درصدی سود شرکت مرغ اجداد زربال نسبت به سال گذشته خبر داد.

  دکتر ناصر فخاری در بازدید از غرفه سازمان اقتصادی کوثر در نمایشگاه روایت خدمت هفته دولت به خبرنگار روابط عمومی این سازمان گفت: شاخص نرخ بهره وری سازمان اقتصادی کوثر از افزایش سود خالص ۵/ ۲ برابری سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ حکایت دارد.

  وی افزود: این افزایش سود بدون سرمایه گذاری جدید و فقط از محل بهره وری سازمانی اتفاق افتاده است.

  دکتر فخاری با اشاره به حضور موفق سازمان اقتصادی کوثر در نمایشگاه روایت خدمت ادامه داد: خودکفایی و خدمت به جامعه ایثارگری دو موضوع مورد تاکید این سازمان در نمایشگاه هفته دولت است. خودکفایی در حوزه الکتروموتورها، ماشین های الکتریکی و در بخش طیور حاصل شده است. به طوری که اجداد مرغ در صنایع طیوری سازمان نهادینه و بومی سازی شده و دامنه پیشرفت ها بصورت محصول به بازار رسیده است.

  مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع خدمت به ذی نفعان افزود: این سازمان علاوه بر اینکه بخشی اقتصادی است، با راه اندازی بازار مشترک کوثر(بامک) و اختصاص بخشی از سهام شرکت هایی که در حال واگذاری هستند به ۵ دهک اول به صورت هبه و برای ۵ دهک دوم به صورت پرداخت از محل سود به طور مستقیم در خدمت جامعه ایثارگری قرار گرفته است. به عبارتی جامعه ایثارگری را سهامدار شرکت های سازمان اقتصادی کوثر می کنیم.

  فخاری ادامه داد: در حال حاضر ۸ شرکت سازمان اقتصادی کوثر در بازار سهام عرضه شدند و ۵ شرکت دیگر نیز در دستور کار، معرفی و ورود به بازار سرمایه هستند.

  وی افزود: شرکت مرغ اجداد زربال تا یک ماه آینده به بازار سهام عرضه خواهد شد. سود امسال زربال نسبت به سال گذشته ۴۰۰ درصد رشد داشته است و عرضه سهام زربال حتماً به رونق بازار سرمایه کمک خواهد کرد.

  مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در نهایت مواردی همچون بازدید از خانواده های شهدا و ایثارگران و رسیدگی به مشکلات اقتصادی اعم از مسکن و درمان ایشان را از مسئولیت های اجتماعی مدیران ارشد سازمان اقتصادی کوثر برشمرد‌ و خاطرنشان کرد ریل گذاری جدید در رفاه افزایی چهره سازمان اقتصادی کوثر را تغییر داده است.

  مقالات مرتبط

  اخبار
  بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته میزبان وزیر محترم وزارت جهاد کشاورزی به همراه معاون و مدیران ارشد ستادی
  به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی دام وطیور استان تهران با حضور ...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید