اعلام آمادگی شیمی دارو کوثر برای همکاری با وزارت جهاد کشاورزی - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  8 مرداد 1402
  اخبار شرکت ها
  278 بازدید

  دکتر بهراد زندیه مدیر عامل شرکت شیمی دارو کوثر با دکتر فاطمه زارعان سرپرست مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی دیدار و گفتگو کرد.
  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، دکتر زندیه در این دیدار دار ضمن تبریک انتصاب وی، به معرفی ظرفیت های علمی، فنی و تولیدی شرکت شیمی دارو کوثر پرداخت و پتانسیلهای موجود در این مجموعه را برای همکاری بیشتر با مجموعه وزارت جهاد کشاورزی تشریح کرد.
  وی با اشاره به توانمندی های شرکت شیمی دارو کوثر برای تامین محصولات مکمل غذایی دام و طیور، افزود: در راستای افزایش تولید و کنترل قیمتها در بازار و ایجاد توازن بین تولید و مصرف، این شرکت آماده است تا بر اساس تخصص و تجربه کارشناسان این مجموعه، با موسسات و شرکتهای زیر مجموعه وزارت جهاد کشاورزی به منظور تامین محصولات مورد نیاز کشور همکاری کند.
  گفتنی است در پایان این نشست دکتر بهراد زندیه از دکتر فاطمه زارعان جهت بازدید از مجتمع آزمایشگاهی کوثر به منظور سنجش ظرفیت‌های موجود دعوت کرد.

  فاطمه زارعان که بیش از 10 سال مدیریت روابط‌عمومی سازمان دامپزشکی کشور را در کارنامه خود دارد؛ دارای دکترای تخصصی بهداشت مواد غذایی است و پیش از این معاون رسانه‌ای مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی را برعهده داشته و به تازگی با حکم وزیر محترم جهاد کشاورزی به عنوان سرپرست این مرکز ایفای نقش می کند.

   

   

   

  منبع: روابط عمومی شرکت شیمی دارو کوثر

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید