ارزیاب ارشد مرکز ملی تعالی و پیشرفت، عملکرد هلدینگ کشاورزی را بسیار مثبت ارزیابی کرد - شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

  آخرین اخبار

  23 خرداد 1403
  دسته‌بندی نشده
  55 بازدید

  اختتامیه هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل این هلدینگ در این نشست، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزیابان محترم مرکز ملی تعالی و پیشرفت، گفت: رسیدن به اهداف و تحقق چشم انداز شرکت، در گرو سنجش مستمر داخلی و پایش و نظارت بیرونی است.

  وی با بیان اینکه «حرکت بر اساس برنامه تدوین شده و سیاستهای ابلاغ شده برای سال 1403 ، در گرو شناسایی و آشنایی با نقاط قوت و ضعف احتمالی است» تصریح کرد: تقویت کارآمدی، اثربخشی و کارایی ما در انجام وظایفِ راهبری و سیاستگذاری، در نتایج دقیق این ارزیابی نهفته است.

  وی خاطر نشان کرد: در حوزه اقتصادی و دنیای کسب و کار، لازم است بر اساس بنچ مارک (Benchmark) میزان بهره وری و کارایی خود را به صورت منطقی با رقبای خود بسنجیم تا با کسب بینش لازم، به سوی بهبود و اصلاح وضع موجود گام بر داریم.

   

  نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، در پایان سخنان خود گفت: نتایج حاصل از این ارزیابی، برای ما بسیار مهم است اما نتایج مثبت نباید ما را در جایگاه رضایتمندی کامل از خود قرار دهد بلکه باید با قوت و همت بیشتری نسبت به رفع نکات قابل بهبود اقدام نماییم.

  گفتنی است بر اساس گزارش اولیه ارائه شده توسط ارزیابان محترم مرکز ملی تعالی و پیشرفت، اشراف تخصصی به حوزه کسب و کار، تلاش برای حفظ جایگاه ویژه در عرصه تولید، ترسیم فرایند مدیریتی بر اساس همدلی، صمیمیت و رفاقت، حضور موثر در سندیکاها و تشکیلات تخصصی بخش کشاورزی، تعامل با ذی نفعان سیاستگذار، انسجام داخلی و برقراری ارتباطات موثر بیرونی، مسئولیت پذیری اجتماعی و دانش گرایی، استفاده از ظرفیتهای غیر مولد حوزه کشاورزی کشور، هم افزایی با شرکتهای دانش بنیان در بخش کشاورزی و رضایتمندی کارکنان  از جمله نکات و محورهایی بود که مورد تایید و تقدیر ایشان قرار گرفت.

   

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • راه های ارتباطی با ما
   آماده پاسخگویی به شما هستیم
  • ارسال ایمیل

   ارسال ایمیل برای ما

   پیام خود را ارسال بفرمایید